SERVİS

SERVİS

BENZ OTO

Servis

Mercedes-Benz marka binek, ticari ve hafif ticari araçlar için sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından yapılam “bakım” hizmeti, son teknoloji ekipmanlar ve çevreye zarar vermeyen su bazlı boyalarla “kaporta-boya” hizmeti vermekteyiz. Birçok sigorta şirketi ile anlaşmalı olarak hasarlı araçların onarımlarını gerçekleştiriyor, sigorta işlemlerini biz takip ediyoruz. Servisimizde gerçekleştirilen tüm işlemlerde “orijinal yedek parça” kullanılmaktadır.

 

Mercedes Oto-Mobil Hizmeti

Aracınızı adresinizden alıp gerekli onarımlarını tamamladıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Mercedes Benz Servis: Periyodik Bakım

Mercedes Benz servis hizmeti ile yağ ve yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi, debriyaj baskı ve balata değişim.

Mercedes Benz Servis: Ön ve Arka Düzen Bakım ve Onarım

Mercedes Benz servis hizmeti ile aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

Mercedes Benz Servis: Elektrik - Elektronik Bakım ve Onarımı

Mercedes Benz servis hizmeti ile aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.