YEDEK PARÇA

YEDEK PARÇA

BENZ OTO

Mercedes-Benz aracınızın geleceğini sağlama alın

Mercedes-Benz Türk A.Ş., Daimler AG global lojistik altyapısı ile Mercedes-Benz orijinal yedek parçalarını en kısa sürede temin etmekte ve Türkiye çapında hizmet veren Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili servislerine ulaştırmaktadır.

Otomobillerde, Mercedes-Benz Türk A.Ş. yetkili servisleri tarafından temin edilip, yine montajı yetkili servisler tarafından gerçekleştirilen Mercedes-Benz orijinal yedek parçalarının garanti süresi 2 yıldır. 

Servis faturası, yedek parçanın ve gerçekleştirilen servis işleminin "garanti belgesi" niteliğini taşır.

Yedek parça garantisi, aşınmaya tabi parçalarda normal kullanımdan kaynaklanan aşınma ve yıpranmaları kapsamamaktadır.

Yetkili servislerimiz sadece üretici firmanın onayladığı işletme sıvılarını (motor yağı, şanzıman yağı,diferansiyel yağı, fren hidroliği, soğutma sıvısı vb.) kullanmaktadır.

Mercedes-Benz Collection

İnsanlar, mekanlar, manzaralar, sesler: seyahat etmek yepyeni tecrübeleri de beraberinde getiriyor. Bu tecrübeleri özel kılan sadece gördükleriniz ve yaptıklarınız değil. Beraberinizde götürdükleriniz de bir o kadar önem taşımakta. Mercedes-Benz Collection yaşadıklarınızı zenginleştirecek ürünlerle dolu. Kendine özgü tasarımı, özel seçilmiş materyalleri ve yüksek kalite ile hazırlanmış olan bu ürünler, "ayrıcalıklı" yaşam tarzlında tamamlayıcı unsurlardır.